777935302
 

Noční světla

Jen v málokteré domácnosti s malými dětmi chybí noční světýlka, která dětem pomáhají zahánět strach ze tmy a rodičům usnadňují péči o děti bez rozsvíceného světla. Úchvatný pohled na světlo se vám může naskytnout každý večer s pomocí lithophane. Jde o noční světla, která vypadají nenápadně, ale po rozsvícení se odkryje obrazec, který skrývají.

Při výběru nočního světla je třeba dbát na kvalitu a předejít riziku nehod. Grundig je synonem kvality a dlouhodobě se drží na špičce ve produkci světel, proto jsme se rozhodli i my využívat tuto značku. Světlo Grunding je základem pro naše LED noční světla (3xLED/1W/230V), která jsou nejen velmi kvalitní, ale především originální.

LED světla jsou oblíbená díky nízké spotřebě. Součástí těch našich je senzor světla, přizpůsobí se intenzitě světla, proto není třeba naše noční světýlko vyjímat ze zásuvky. Jejich originalita tkví v příjemném designu, který si zamilují nejen vaše děti, ale celá rodina.
Vybírejte z oblíbených dětských motivů nebo si vytvořte svůj vlastní návrh, který skvěle zapadne do interiéru vaší ložnice nebo dětského pokoje. Pro který lithophane se rozhodnete vy?

   

 
 
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Košík je prázdný

0
 

Hlavní nabídka

© Litho.cz